Airshow 2018

Přípravy již probíhají a web se opět bude postupně zaplňovat informacemi.

Tou první informací může být, že máme přislíbeno vystoupení pilota světové série Red Bull Air Race, mistra Evropy a vicemistra světa v letecké akrobacii kategorie unlimited - freestyle, člena reprezentace České republiky v letecké akrobacii kategorie unlimited Martina Šonky.

Současně s Airshow proběhne na letišti slet sportovních letadel Bristell.  

Pro děti připravujeme zábavné hry, nafukovací skluzavku, ježdění s dálkově ovládanými autíčky a soutěže o drobné ceny. Děti si budou moci sami, pod dohledem leteckých modelářlů, vyrobit svůj malý model letadla nebo si koupit již hotový "nerozbiný" házecí kluzák. Letečtí modeláři se předvedou se svými dálkově ovládanými modely letadel, na zemi představí své lodě i lodní modeláři.

V rámci tomboly můžete vyhrát 2 letenky do Lodnýna od společnosti Travel Service, vyhlídkové lety nad Orlické hory a další hodnotné věcné ceny.

V rámci hlavního leteckého programu uvidíte seskok parašutistů, předvedeme Vám naše větroně při vzletu na navijáku i v aerovleku, motorové letouny, vrtulník, vírníkultralehká letadla a sportovní létací zařízení. Vrcholnými okamžiky jistě budou akrobacie na větroni s hudebním doprovodem a samozřejmě špičková akrobacie Martina Šonky na Extře 300 s kouřovými efekty.

Stánky s bohatým občerstvením, prodej drobných předmětů a hraček pro děti a další.

 

Děkujeme vám za dosavadní přízeň a těšíme se na Vás u nás na letišti!

Za přípravný tým

Miroslav Štěpán

 


Briefing

Briefing Airshow Žamberk 2018

08.06.2018 22:21
Pokyny pro přílety a odlety na LKZM dne 30. 6. 2018 Přílety Přílety do 8:00 UTC (10:00 LČ) Přilétající letadla se před vstupem do ATZ LKZM ohlásí rádiem na frekvenci ŽAMBERK RADIO 122,610. Po navázání spojení obdrží informace pro přistání. Po přistání budou radiem instruováni k pojíždění na určené...

—————